Попри виклики війни, давайте спробуємо зосередитися на емоційному стані наших дітей.
🔹Війна може призвести до значних змін у житті дитини, викликаючи почуття невпевненості, страху та тривоги. Наша роль, як батьків та опікунів, полягає в тому, щоб забезпечити безпечне середовище, в якому вони можуть вільно виражати свої емоції. Активно слухайте і реагуйте з емпатією, підтверджуючи їхні почуття і даючи їм зрозуміти, що це нормально — відчувати те, що вони відчувають.
🔹Залучення до творчої діяльності може допомогти дітям впоратися з емоціями. Заохочуйте розповідати історії, малювати чи писати як засіб самовираження. Ці способи вираження можуть слугувати для них каналом для осмислення та комунікації своїх почуттів у важкі часи.
🔹Відзначайте сильні сторони вашої дитини та її стійкість. Хваліть її зусилля, спрямовані на вирішення проблем і подолання перешкод. Підкреслюючи їхні досягнення, ми підвищуємо їхню впевненість у собі та виховуємо позитивний погляд на життя.
Пам’ятайте, , кожна дитина по-різному справляється з наслідками війни. Будьте терплячими та співчутливими до них, поки вони переймаються своїми емоціями та досвідом.
Поділіться в коментарях нижче будь-якими додатковими знаннями, досвідом чи порадами, які ви маєте щодо підтримки дитячої психіки під час війни.
Долучайтесь до наших семінарів та індивідуальних консультацій з сімейним психологом!
#поради_психолога_жінкиДії
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/buHAHsU5grZDoXrx9
Наша пошта — womendiya2023@gmail.com
Проєкт “Адаптація та психолічна підтримка жінок — ВПО” реалізується за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation
Погляди, висловлені в цій публікації, не обов’язково відображають погляди Black Sea Trust for Regional Cooperation або його партнерів.