Май212024 Асоціація жінок України «Дія» виражає велику подяку нашим посестрам з Німеччини жіночої організації @EAF Berlin за постійну підтримку. Сьогодні завдяки їх допомозі придбали ліки для поранених усування фантомної та нейропатичні болі. Рубрика: Волонтерство, Жінки - захисникам, З Україною в серці, Про насМай 21, 2024Оставить комментарийПоділитисяПоделиться FacebookПоделиться Google+Поделиться TwitterПоделиться WhatsAppПоделиться LinkedIn Автор: admin Навигация по записямПредыдущаяПредыдущая запись:Разом до ПЕРЕМОГИ!СледующаяСледующая запись:Допомога — це єдине, що справді має цінуСхожі повідомленняРазом до ПЕРЕМОГИ!Июнь 4, 2024Допомога — це єдине, що справді має цінуМай 17, 2024Асоціація жінок України «Дія» закликає підтримати петицію до Кабінету міністрів України про повернення виплат ВПОМай 17, 2024Фронт та тил разом! До Перемоги!Май 3, 2024«Дія» розширює свої кордониАпрель 18, 2024Вже втретє ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ» отримує продуктові набори від німецької землі Гессен.Март 18, 2024
Асоціація жінок України «Дія» закликає підтримати петицію до Кабінету міністрів України про повернення виплат ВПОМай 17, 2024
Вже втретє ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ» отримує продуктові набори від німецької землі Гессен.Март 18, 2024