Якщо людина починається з любові, то світ, без сумніву, — з жінки, тим паче, що сьогодні жінка незалежна, самостійна, освічена, яка уміло опановує питання політики, активно впливає на суспільний розвиток.![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/186498444_4134427810006153_3150464494051352351_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Yb6SaVGqEeMAX-8aXms&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=66962fd733fa6948d153201ade95ca09&oe=60E02AC1)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/186498444_4134427810006153_3150464494051352351_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Yb6SaVGqEeMAX-8aXms&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=66962fd733fa6948d153201ade95ca09&oe=60E02AC1)
Національний проект «Берегиня України» засвідчує велику повагу і шану до Жінки, як Берегині роду, миру, злагоди на рідній землі і вшанувує кращих представниць нашого суспільства, які зробили свій внесок в благородну справу захисту, відбудови та оберегу нашої держави.
Вітаємо Голів тернопільського та ірпінського осередків ГО «Асоціаціїї жінок України «ДІЯ» Ольга Шахін та Віолетта Дворнікова з почесною нагородою » Берегиня України»!