![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/143143376_3821229194659351_6669610215351285133_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=HYMy_g1bkwcAX-NpzEs&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=779c4d40b312fee8e4ff0a3dc50a8ed8&oe=60549DAA)
Не всі змогли дістатися до центру міста — в Одесі снігопад, деревопад, і просто пад! І тим не менше, нарешті зустрілися і побачили один одного на власні очі, а не на екрані в зумі! Цифрові технології міцно увійшли в наше життя, але ми не роботи, нам потрібна душевність, співчутливість, справжність!
Тема нашої зустрічі була «Криза — це також і можливості» З нашої дискусії зробили висновки, що в кризу більше втрачених можливостей, ніж досягнень. І тим не менше, життя триває і ми підлаштовуємось під різні викрутаси, які складаються в житті і суспільстві! ![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/143151043_3821229731325964_5584254321887752955_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=CFfhgvZ2u2UAX-C7lu8&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=7a7eb3f7e37eab20327c5b70bf8a2649&oe=60558BCE)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/143151043_3821229731325964_5584254321887752955_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=CFfhgvZ2u2UAX-C7lu8&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=7a7eb3f7e37eab20327c5b70bf8a2649&oe=60558BCE)
Зараз нас врятує гнучкість, швидкість прийняття рішень, кмітливість і терпіння!
Не в простий час ми живемо і боремося, в прямому сенсі — за виживання!
Головне ми не одні — ми разом!