![](https://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/08/67666302_2493197927462491_6594664262847692800_n.jpg)
Учасниці ГО «Асоціації жінок України «ДІЯ» — Ужгород, привітали липневих іменинників в Ужгородському міському територіальному центрі соціального обслуговування. Як завжди вітання пройшли дуже емоційно, з посмішками та словами вдячності за приємні миті. В Ужгороді завдяки «Дії» та Наталя Попович небайдужих і соціально активних жінок стає все більше! Так тримати!
![](https://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/07/67336616_2480343368747947_6632962799758737408_n.jpg)
Учасниці ГО «Асоціації жінок України «ДІЯ» — Ужгород, привітали липневих іменинників в Ужгородському міському територіальному центрі соціального обслуговування. Як завжди вітання пройшли дуже емоційно, з посмішками та словами вдячності за приємні миті. В Ужгороді завдяки «Дії» та Наталя Попович небайдужих і соціально активних жінок стає все більше! Так тримати!
![](https://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/08/67259774_2474183236030627_5953477911011917824_o.jpg)
До Верховної Ради 9-го скликання обрались 87 жінок, тоді як у попереднього складу парламенту їхня кількість складала 54 нардепи.
Так, у 8-го скликання Верховної Ради обрались 47 жінок, а пізніше ця кількість зросла до 53, тобто 12,6%.
Зараз у Раду обрались 87 жінок, що складає 20.52% депутатів від фактичної кількості депутатів.
Ще 26 жінок проходять по мажоритарних округах – 13% від тих, хто йде у регіонах.
Найбільше жінок у Раду проведе «Слуга народу» – 53 людини.
Але у відсотках найкраще виглядають фракції «Голосу» та «Європейської солідарності», які матимуть по 47,6% і 37% жінок. За це вони можуть отримати додаткове фінансування відповідно до норми про «гендерну квоту».
Найменше місць для жінок в «Опозиційної платформи – За життя» – 11,4%.
До паритетної демократії нам ще далеко і на жаль 30% жінок-депутаток не набралось! Тому просування гендерної рівності не припиняємо! Нас ще чекають вибори до місцевих рад і ми повинні докласти всіх зусиль, щоб хоча б на місцевому рівні виконати квоту на 30% в кожній місцевій, селищній, обласній раді.
Дорогі жінки! Будемо активними, будемо сміливими, будемо відповідальними — балотуємось в депутати місцевих, селищних, обласних рад! Пора починати роботу! За нами наші сім’ї, наші діти!
![](https://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2017/11/66796361_2456462314469386_1583026186827595776_o.jpg)
«Дієва кава» була політично-дієвою!
Цього разу вибори у Верховну Раду марафоном не назвеш!
Це чистої води — спринт! Не встигли оголосити, вже треба йти на виборчі дільниці! Віддати свій голос треба виважено, серйозно, відповідально, щоб не було фальш-старту! Адже у нас парламентсько-президентська форма правління, від Верховної Ради залежить все!
Сьогодні у нас було багато представників політичних партій, мажоритарників, самовисуванців, списочників від партій «Рух Нових Сил» — Саакашвілі, «Слуга народу» — Зе команда, «Українська стратегія» — чинного прем’єр-міністра Гройсмана.
Радує, що у всіх одна мета — зробити Україну і наше життя кращим!
Жінку не проведеш! Вона серцем відчуває, інтуїція спрацьовує! Тому кандидатів не тільки слухали, а й питання задавали чіткі і конкретні!
Вибори виборами, а життя країни триває і діяльність нашої «Дії» теж!
В нашу організацію звернулася легкоатлетка, спортсменка – Кривко Маргарита з проханням допомогти потрапити на змагання у Польщу «Formoza challenge» біг з перешкодами 5 км. Спорткомітет України не підтримує ці змагання! Вони не фінансують, а «Асоціація жінок України «Дія» вирішили допомогти і профінансувати, щоб Маргарита представляла Україну на цих Міжнародних змаганнях. Ще на одну добру справу в нашій «Дії» стало більше!
Треба Діяти — це наше гасло вже три роки, спочатку заснування асоціації жінок України «Дія»! І ми діємо!