![](https://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2017/11/67646736_2492310494217901_6960251780298964992_n.jpg)
Про соціальні проекти, про фестиваль «Руде місто», про ГО «Асоціація жінок України «Дія», про Український культурний фонд на UA: ОДЕСАрозповідає наша голова Наталя Делієва.
Головний меседж: Соціальні проекти орієнтовані на користь громаді, а не тільки вузькому колу осіб. Така діяльність є важливою для кожного суспільства, бо покращує його загальний стан, вчить дюдей спрямовувати свої вміння і увагу не тільки на власне збагачення, а на загальне благо
![](https://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/08/67745027_2496351157147168_4534974878863851520_n.jpg)
Після першого фестивалю «Руде місто» спонтанне об’єднання небайдужих жінок перетворилося в громадську організацію! Цей фестиваль став останньою краплею в низці соціальних проектів, які активні одеситки, згуртувавшись на грунті допомоги воїнам АТО, благодійної діяльності для дітей- сиріт, стали робити своїми силами і вирішили інституалізовати організацію.
Фестиваль «Руде місто» показав, як громада може ініціювати і втілювати в життя свої ідеї на користь своєму улюбленому місту, а саме — туристичну прівабливість, брендування міста і присвоєння йому рудого кольору, об’єднання одеситів нещалежно від їх політичних поглядів, віросповідання, національності. Позитив у чистому вигляді!Сьогодні на «Дієвій каві» провели брейншторм, обумовили всі організаційні моменти, придумали багато нововведень для фестивалю, щоб він став ще яскравішим, ще цікавішим!
Небайдужих українок стає все більше і до соціальних проектів надзвичайний інтерес! Рухаємося далі під девізом: «Сподіваємося на себе і свою громаду!»
Дякуємо дуже Український культурний фонд за підтримку не просто фестивалю «Руде місто», а за підтримку соціальних ініціатив і проектів!
Велике спасибі прекрасному Orange Hotel, до якого хочеться повертатись, за допомогу фестивалю «Руде місто».
![](https://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/08/67150560_1846424245502961_499968574467604480_n-150x150.jpg)
Фестиваль «Рыжий город» объявляет конкурс «Рыжие таланты»!
Лучшее о рыжих, в рыжем, с рыжими!
Любая сфера культуры и искусства! Любой вид спорта! Трудовые будни! Всё о достижениях рыжих!
Лучшему шедевру о рыжих и рыжем городе – ценный подарок на сцене Летнего театра 29 августа!
А вот и первый конкурсанта с рыжей фамилией Олег Рыжков — трехкратный номинант – с рыжей фамилией, с рыжими стихами, с рыжей картиной!
Асоціація жінок України «Дія» головний організатор фестивалю «Руде місто», який пройде в Одесі 29 серпня!
Фестиваль «Руде місто»
Скоро в Одесі!