Марина Товмасян

Членкиня ГО Асоціація жінок України "ДІЯ"

Лікар вищої категорії

Валерія Осередчук

Членкиня ГО Асоціація жінок України "ДІЯ"

Менеджер з адміністративної діяльності ПГ «ViOil»

Наталя Чопік

Членкиня ГО Асоціація жінок України "ДІЯ"

Народилася 20.02.1989р. Працюю інспектором з кадрів служби з управління персоналу ПрАТ «ВОЖК» Закінчила   Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського факультет філології та журналістики та Вінницький національний технічний університет факультет менеджменту та інформаційної безпеки Життєве кредо –«Ніколи не кажи не зможу!» Головне надбання – сім’я. Захоплення: захоплююсь українськими традиціями, пишу історію села Байраківка. Люблю подорожі,…
Інна Сметанюк

Членкиня ГО Асоціація жінок України "ДІЯ"

Народилась 2 травня 1981 року на Вінниччині, в мальовничому містечку на березі річки Дністер, Могилів-Подільському. У 1996 році з відзна​​кою закінчила дев’ять класів Могилів-Подільської середньої школи №3 та в цьому ж році вступила до Вінницького педагогічного училища. В 2000 році з відзнакою завершила навчання та у цьому ж році була прийнята на третій курс Переяслав-Хмельницького…
Юлія Стрільчук

Членкиня ГО Асоціація жінок України "ДІЯ"

Директор виробничого підприємства «Товариства з обмеженою відповідальністю
«Літинський м’ясокомбінат»

Галина Червінська

Членкиня ГО Асоціація жінок України "ДІЯ"

Начальник відділу капітального будівництва ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» Помічник депутата Вінницької обласної ради 7-го скликання; Помічник депутата Вінницької міської ради. Нагороджена трудовою відзнакою « ЗНАК ПОШАНИ»

Тетяна Барчук

Членкиня ГО Асоціація жінок України «ДІЯ»

Бухгалтер ПГ Віойл, освіта вища. Слова Мопасана: «Життя, що не кажіть, не така гарне, але і не таке погане, як про нього думають.» Моє кредо — залишатися самою собою. Людське завдання народившись — стати щасливими, завжди сподіватися на краще і при необхідності шукати шляхи вирішення проблеми.

Ірина Миронова

Членкиня ГО асоціація жінок України «ДІЯ»

Ресторатор, керуюча у Сімейний ресторан Canapé.Переможниця проекту Жінка Вінниччини 2018 в номінації «Ресторація», маю численні подяки за благодійне спонсорство в організації Чемпіонату України з худ гімнастиці (2016) та інших спортивних заходів, Music Camp International 2019, підтримка проектів (особливо екологічного напрямку та розвитку міста) на Аукціоні проектів від Фонду громади «Подільська громада».

Людмила Дем’яненко

Членкиня ГО Асоціація жінок України «ДІЯ»

Займає посаду економіста з планування ПрАТ «Вінницький ОЖК», яке виробляє рослинні олії та жири і входить до промислової групи «ViOil»

Алла Власюк

Голова філіі ВГО «Асоціація жінок України »ДІЯ». Вінниця

Фінансовий директор ПГ «ViOI», заслужений економіст України, кандидат юридичних наук, Депутат Вінницької міської ради, член міжфракційного депутатського об’єднання «Рівні можливості» та постійної комісії міської ради з питань планування фінансів бюджету та соціально-економічного розвитку.