![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2020/04/Миронова.jpg)
Ресторатор, керуюча у Сімейний ресторан Canapé, в сфері HORECA з 2014 року, маю вищу економічну освіту випускниця Вінницького торгівельно-економічного університету. Переможниця проекту Жінка Вінниччини 2018 в номінації «Ресторація», маю численні подяки за благодійне спонсорство в організації Чемпіонату України з худ гімнастиці (2016) та інших спортивних заходів, Music Camp International 2019, підтримка проектів (особливо екологічного напрямку та розвитку міста) на Аукціоні проектів від Фонду громади «Подільська громада».