![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2020/11/70840846_1570624373075285_4868231222540632064_o-500x749.jpg)
Ольга Горкавчук, місто Рівне
З 2018 року — голова філії ВГО “Асоціація жінок України “ДІЯ” у м. Рівне.
З 2009 року — керівниця проєктів ЦентральноЄвропейської Академії навчань та сертифікації (CEASC), в рамках дыяльосты котрої останні 10 років я займаюся навчанням дорослих людей:
🔸це підприємці
🔸представники закладів освіти
🔸представники органів місцевого самоврядування
🔸люди, які шукають нових сфер для розвитку:
🔹грантова діяльність
🔹вихід на нові ринки
🔹інвестиції в МСП і ін.
⠀
Окрім цього з 2019 року являюся бізнес-партнером та представницею на Східних ринках компанії Raypath International та промую заміну хімії на спеціальні тканини, насичені нананосріблом, ділюся досвідом еко-технологій.
Мотивація бути в ДІЇ: створювати позитивний простір та допомагати розвиватися жінкам, котрі шукають можливостей, знань; розвиватися; просувати гендерну рівність у всіх її проявах.