Асоціація жінок України «Дія» розширює свої кордони та масштабування — після повномасштабного вторгнення зʼявились філії в Німеччині, в Австрії, в Бельгії, в Чехії, в Польщі.
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2024/04/439416903_754677876811993_1998534510078301320_n-271x300.jpg)
Всі філії працюють на допомогу та підтримку своєї Батьківщини та дуже чекають на повернення додому.
Також на саміт приїхали дієвочки з України, які допомагають тримати звʼязок з тими хто за кордоном та допомагають вирішувати проблеми за запитом на місцях.
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2024/04/439314426_754677860145328_949652694781172081_n-300x161.jpg)
Голова «Дія — Київ» Ольга Пасько, голова «Дія — Нова Каховка» Инесса Подофа
І звичайно ми всі пишаємось головою «Дія — Київщина» Віолетта Дворнікова, яка також голова «Європейською асоціацією жінок України» та саме вона організувала цей саміт.
Де б ми не були ми завжди діємо!