Нарешті атмосфера добра, надії, підтримки, взаєморозуміння!
Захлинаючись розповідали всі новини! З ентузіазмом планували заходи на майбутнє!
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/123140874_3575064885942451_2804723279376568874_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=XKT0e3uE7GQAX-dfxFa&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&tp=7&oh=1c4fa67a2aeed1bffd1ba063eae05356&oe=5FD27378)
Проектів море! Після передвиборних подій, багато відкрилося проблем і напрямків, які будемо просувати! Один з проектів який намітили під робочою назвою «Одеса — це Україна!» Мало України в Одесі! Тому підтвердження підсумки місцевих виборів в Одесі, 2/3 в депутатах одеської ради будуть люди які в а
гітках писали : Родному городу – родной язык!
Треба не просто задуматися, треба терміново діяти!