Відкриття відбулося в обласній адміністрації Дніпропетровської області в форматі зустріч-форум. Обговорили нагальні питання:
Які перешкоди на шляху до жіночого лідерства та реалізації? Чи може існувати жіноча солідарність? Чому жіночих організацій багато і кому вони потрібні?
Бурхливо дискутували з найболючішого питання: Чому в Україні так мало справжніх живих громадських організацій, де дійсно існують учасники не на папері, а активні члени, які реалізують конкретні цілі, проекти, заходи. Зараз багато об’єднань, які не готові на щось більше, окрім зібрань, балаканини і підписання гучних паперів. Також чи мало угруповань, які ґрунтуються на грантовому фінансуванні організації-грантоїди.
Багато слів — мало справ!
«Дія» одна зі справжніх громадських організацій, у якій є стратегія, напрямки, а головне конкретні дії в досягненні поставлених цілей!
Впевнені, що філія ГО «Асоціація жінок України «Дія» — Дніпро на чолі Галина Целовальниченко (Galyna Tselovalnychenko) також буде активно діяти на благо міста, громади, а значить України!
Вперед!
Дякуємо за підтримку заходу заступницю голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ирина Грицай!
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2020/02/86348566_1738204732983914_6446329424022339584_n-479x306.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2020/02/85194509_1738203412984046_2967412811979816960_n-479x319.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2020/02/85012092_1738204466317274_7701426285045612544_n-479x345.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2020/02/86453955_1738204236317297_1024601114596605952_n-479x264.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2020/02/81608892_1738205156317205_3469659037669261312_n-479x297.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2020/02/86707648_1738209522983435_2542670478032502784_n-500x375.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2020/02/86189411_1738209289650125_883215365352456192_n-500x373.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2020/02/84947514_1738209036316817_4645967751599357952_n-500x375.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2020/02/86447029_1738208909650163_38486514744688640_n-500x375.jpg)