Асоціація жінок України «Дія» Приірпіння прийняла участь у Київському обласному молодіжному форумі «Молодь всюди», який реалізовувала в місті Ірпінь Київська обласна державна адміністрація спільно з Київською молодіжна громадською радою.
Молодь в нашому місці надзвичайно активізувалась в останні роки. І однією з причин можна без перебільшення назвати активну діяльність Ірпінської молодіжної громадської ради. Молодіжні лідерки, наші дієві жінки Наталія Степушенко, Оксана Нечитайло ініціюють та впроваджують в місті значну кількість культурних, розважально-комунікаційних
Приємно, що саме ірпінська молодь здобула відзнаку, як кращі благодійники та активні учасники міжнародних проектів.
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/12/79017952_124432462354884_6265370533307613184_n-500x280.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/12/78837308_124432275688236_2499682429539713024_n-500x375.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/12/79126694_124432302354900_2390632939311333376_n-500x375.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/12/80269676_124432575688206_24836941174276096_n-500x375.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/12/79755933_124432442354886_1395293071830155264_n-500x666.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/12/79981977_124432169021580_4068400873418522624_n-500x666.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/12/80362378_124432439021553_3871637555321503744_n-500x668.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/12/79755933_124432442354886_1395293071830155264_n-500x666.jpg)
![](http://www.diya-ua.org/wp-content/uploads/2019/12/80269676_124432575688206_24836941174276096_n-500x375.jpg)