Гарбузово — казкова вечірка.
«Асоціація жінок України «Дія» проводе профілактичні заходи проти синдрома емоційного вигорання, а саме лікується арт-терапією!
Наша Olena Palashek пише п’єси, роздає нам ролі, а ми граємо!
На цей раз була актуальна вистава – «Гарбузова каша»!
Прем’єра відбулася феєрично!
Повеселилися! Зарядилися! Емоційно загартувалися!
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/64926133_2395187663930185_3068680010446405632_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQlX-9Aa6wyPm2gDvYpz3G4NUyJwGH7Qjl-wk_NvqopJJLAAAhsrQcBZ8rmeJ75YVrk&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=0df529db952bf0f409726b22793bceb6&oe=5E5703ED)
«Дієвий табір» відкрився!
У ГО «Асоціація жінок України «Дія» багато філій по всій Україні.
Чат, скайп, онлайн — це все допомагає нам планувати і діяти в одному напрямку. Але що може бути краще живого спілкування? Що може бути краще, коли пліч о пліч?
«Дієвий табір» — це коли збираються ДІЄвочки з різних куточків України, які хочуть бути почутими і якім є, чим поділитися: проектами, досвідом, планами! Завдяки цьому виходить ефект синергії — новий віток розвитку!
Київ — Одеса — Кропивницький — Тернопіль — Нова Каховка — стратегічні сесії під шум хвилі призводить до приголомшливих рішень!
Дякуємо Инесса Подофа (Ines Podofa) за організацію праці та відпочинку
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53906729_2219541308161489_4636754020252254208_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmWzVtcT-GNNDhZkJBpm8zt76I3OKDsVnrOwgjYHRQwc04gUqLGOGDWCJYlN75a2kE&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=366df93ad33f50e435dc75bfe8e7f1bb&oe=5E4AADE4)
Французька вечірка.
Чому французька? А тому що захотілося чогось небанального і стильного, життєрадісного і романтичного — танці під французьку музику, смачна їжа, ігристе вино …
А говорили ми про те, що француженки мріють, щоб 8 березня став звичайним днем. А це станеться тільки в тому випадку, коли повністю зникне дискримінація прав жінки, тому що у Франції 8 березня це аж ніяк не той день, коли чоловіки захоплюються красою протилежної статі і обдаровують своїх дружин, коханих і матерів квітами.
Цей день святкування прав жінок — La Journée Internationale des Droits des Femmes.
Асоціація жінок України «Дія» з француженками солідарні!
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48939716_2099912706791017_1964222401411547136_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQljnWRhxjF6gdlxrd0Zn_6Sd8nUpO2q4Rl22NBc456jTa6NluvWJGa38viNQpqiahs&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=2a9f565459b6b03123a29065e2ba4d01&oe=5E49BDAC)
Вміє «Дія» працювати, вміє святкувати!
Новорічний корпоратив «Асоціації жінок України «Дія» був запально-дієвим, подарунково-щедрим, танцювально-активним, жартівливо-імпровізаційним, пісенно-співучим, солідарно-об’єднаним!
До речі, ми весело підводили підсумки 2018 року в Міжнародний день солідарності, а це значить в єдності, спільних цінностях, у взаєморозумінні і звичайно з піснями, танцями, подарунками!
Всіх з наступаючим! Нехай ваші ДІЇ будуть спрямовані в потрібне русло та приведуть до здійснення всіх мрій, як особистих, так і суспільних!