![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53526710_2225594090889544_7838951945317384192_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQmm9DEFmcvgmEid_ML6cqF6LrNMprVibxTHc4e9bpq9fzNsjs-zmA0luHnvQ68DTPY&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=f9e793727b04ccec063e4d0630562f5b&oe=5E5F2E1D)
Напередодні 8 березня для жіночої громадської організації найгарячіша пора для заходів, ефірів, проектів, заяв, поздоровлень!
ГО «Асоціація жінок України «Дія» дотримується тієї точки зору, що 8 березня в першу чергу — Міжнародний день за права жінок і миру, як це в 1977 році проголосили в ООН. Але так уже склалося з радянських часів, що цей день перетворився на свято зворушливої уваги по відношенню до жінок. Полярність задуманого повернулося на 180 градусів: від декларації жіночої незалежності і рівноправності до демонстрування жіночої слабкості і ніжності.
Тому для «Асоціації жінок України «Дія» навантаження подвійне треба про права заявити і привітати всіх слабких і ніжних! З усім впоралися! Привітали і бабусь, і дівчаток квітами, подарунками, матеріальною допомогою!
Зігріли самотні душі своєю увагою!